Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İmalatımız
Mümessillikler
Kırık Buz Makinesi
Buzlu Su Sistemleri
Referanslarımız
Yedek Parça
Yazılı Basın
İletişim

English     

 

HAKKIMIZDA

 

1979 yılında kurulmuş olan firmamız endüstriyel soğutma alanında imalat, montaj, proje ve taahhüt konularında faaliyet göstermektedir. Firmamız, 30 yılı aşan tecrübesi, deneyimli kadrosu ve geniş müşteri portföyü ile ülkemizin bu konuda çalışan lider kuruluşları arasında ön sıralarda yer almaktadır. 

Firmamız faaliyet gösterdiği tüm alanlarda dürüst ve eksiksiz bir çalışma biçimini kendisine prensip edinmiştir. “Kalite”nin ancak müşteri isteklerinin en iyi ve noksansız bir şekilde gerçekleştirilmesiyle elde edilebileceğinin bilincinde olan firmamız, tüm çalışmalarında “kalite”den ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiştir.

İş ortaklığı bakış açısıyla yaklaştığımız müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere en iyi teknik, malzeme, servis ve zaman çerçevesinde hizmet vermek en önemli prensibimizdir.

Firmamız endüstriyel soğutma sistemlerine ihtiyaç duyan et, tavuk, deniz ürünleri, süt, peynir, meşrubat, meyve, sebze, dondurma gibi konularda faaliyet gösteren gıda kuruluşlarına ve günümüzde sayıları gittikçe artan tavuk kesim hanelerine başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. 

 Firmamız:
s Soğutma kompresörleri üreticisi Japon MYCOM firması ve,
s Amonyak pompası üreticisi Alman WITT firmasının Türkiye yetkili satıcısı/mümessilidir.

Soğuk muhafaza odaları, donmuş muhafaza odaları , dondurma (şoklama) tünelleri, IQF sistemleri, buz makineleri, buzlu su sistemleri taahhüt konularımızın kapsamındadır.